top of page

Naše projekty

logo simple .png

VO VÝSTAVBE

Jazero Vojka

logo simple .png

DOKONČENÉ

Forest Park

logo simple .png

DOKONČENÉ

Prima Park I

Celoročné bývanie v rekreačnej zóne kúsok od Bratislavy – a prečo nie?

Voľný čas je jednou z hlavných tém leta. Ľudia si vyberajú dovolenku a pekné miesto, kde sa dá stráviť čo najlepšie, a mnohých zážitky očaria tak, že uvažujú, ako spojiť bývanie s relaxom nastálo.


"Na Slovensku prevažuje pomerne atypické trávenie voľného času mimo mesta. Na rozdiel od zahraničia, kde ľudia uprednostňujú rekreačných nehnuteľností, Slováci ich radšej vlastnia. Radi sa vracajú do vlastného a trávia čas zveľaďovaním svojho majetku. Slovákov láka domáce ovzdušie, komfort a pobyt vo svojom dome, byte, chate, či chalupe. Vlastníctvo nehnuteľnosti im jednoducho prináša radosť," hovorí Michal Zajíček, analytik spoločnosti Lexxus.


Jazero Vojka je uzatvorený, celoročne udržiavaný areál so strážnou službou, pričom majiteľom rekreačných domov, ich rodinám a priateľom poskytuje absolútne súkromie a bezpečnosť. Projekt ponúka na výber 13 typov rekreačných budov. Dostupnosť autom je bezproblémová, keďže ide o najpriechodnejší smer z a do Bratislavy.


Jazero Vojka je bývaním v prírode

Bývanie v prírode a zdravšiu alternatívu voči mestu ponúka projekt Jazero Vojka. Leží len 35 kilometrov od Bratislavy a je cenovo prijateľným súborom rodinných domov pri najčistejšom jazere na Slovensku. Kombinácia vodnej plochy a priľahlých lužných lesov umožňuje rôznorodé možnosti aktívneho oddychu, trebárs cykloturistiku, všetky druhy vodných športov, splavovanie ramien Dunaja, člnkovanie, rybolov či grilovanie.


Rekreačné bývanie aj trvalý príbytok

Takýto typ bývania je pre mnohých ideálnou príležitosťou, ako tráviť víkendy, no sú aj takí, čo si ho volia za svoj trvalý príbytok. Ide napríklad o ľudí s flexibilným pracovným časom, bez viazanosti na konkrétne miesto výkonu práce alebo tých, ktorým neprekáža denne prekonávať zopár kilometrov do Bratislavy.


Rekreačné bývanie tohto typu vyhľadávajú aj mladé rodiny so snahou eliminovať stres a tlak veľkomesta. Pre ne je dôležitý zdravý vývoj detí aspoň počas víkendov a prázdnin. Nuž a čoraz častejšie si takéto bývanie vyberajú i staršie ročníky. Svoj čas tu trávia od jari do jesene, na zimu sa sťahujú späť do svojho mestského bytu.


zdroj: Karloveské noviny

Recent Posts

See All

Forest Park - Bytový dom

Developerská spoločnosť Cresco Forest Park, s.r.o. ohlásila v júli 2013 ukončenie hrubej stavby bytového domu Forest Park, ktorý je situovaný neďaleko bratislavskej obľúbenej oddychovej zóny Železná s

Comentários


bottom of page